Akder - Akışkan Gücü Derneği

Hidro-Norm Hidrolik Pnömatik Mühendislik San. ve Ltd. Şti. 1995 yılında Endüstriyel ve Mobil hidrolik malzemeler konusunda müşterilerinin taleplerini karşılamak için kurulmuştur ve bu yıldan itibaren hidrolik başta olmak üzere her türlü akışkanların transfer ve özel çözümleri için gerekli parçaların tedarikini sağlamaktır.

Müşteriyle yakın işbirliği içinde özel çözümler uygulamaktadır. Tam kapsamlı hizmet ile birlikte programa uygun performans en önemli öncelikleridir.
Firmanın bünyesinde KRACHT, B&C, METAU, INTERMOT,EZM, HYDAC Türkiye tek yetkili distribütörlükleri ve bayilikleri bulunmaktadır.

http://www.hidro-norm.com.tr/

Aramıza hoş geldiniz.


October 2022
M T W T F S S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Mon Oct 10 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Oct 11 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Oct 12 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Oct 13 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Oct 14 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Oct 17 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Oct 18 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Oct 19 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Oct 20 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Oct 21 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim