Akder - Akışkan Gücü Derneği

HANSA-FLEX AG şirketi Almanya’nın Bremen şehrinde 1962 yılında Joachim Armerding tarafından kurulmuştur. 2008 yılında Temmuz ayında İstanbul Tuzla’da faaliyetlerine başlamıştır.

İlerleyen zaman içerisinde Ümraniye-İmes, Gebze, İkitelli ve Bursa şubeleri ile hizmet kapsamını bugüne kadar genişletmiştir. Bunlara ek olarak Türkiye’nin dört bir yanında HANSA-FLEX Türkiye’nin resmi partner firmaları ile Türkiye’deki tüm müşteri taleplerine cevap verebilmektedir.

Kurulduğu dönemden bu zamana kadar hidrolik servisi, kurulum hizmeti, hidrolik atölye konteyneri, önleyici bakım, hortum yönetimi, müşteri eğitimi ve teknik danışmanlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

HANSA-FLEX Türkiye olarak faaliyet alanları arasında hidrolik hortumlar, rakorlar ve adaptörler, metalflex ve PTFE hortumlar, sanayi tipi hortumlar, boru hatları, özel üretim armatürler, hidrolik silindirler, contalar ve keçeler, filtrasyon, pnömatik, hidrolik komponentler ve ünite üretimi bulunmaktadır.

60 yılı aşkın süredir kendi sektöründe lider olan firmaların hidrolik sistem partneridir.

www.tr.hansa-flex.com/index.html

Aramıza hoş geldiniz.

 

December 2022
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Wed Dec 07 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Thu Dec 08 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Fri Dec 09 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Mon Dec 12 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Dec 13 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Dec 14 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Dec 19 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Tue Dec 20 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Wed Dec 21 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Mon Dec 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim