Akder - Akışkan Gücü Derneği

UAGEM Ulusal Akışkan Gücü Eğitim Merkezi, AKDER Akışkan Gücü derneği tarafından 2010 yılında Hidrolik pnömatik sektörüne eğitim alanında hizmet sunmak amacıyla başlattığı bir organizasyondur.


UAGEM Hidrolik Eğitimleri ile UAGEM

December 2022
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Wed Dec 07 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Thu Dec 08 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Fri Dec 09 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Mon Dec 12 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Dec 13 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Dec 14 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Dec 19 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Tue Dec 20 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Wed Dec 21 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitimi
Mon Dec 26 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim