Akder - Akışkan Gücü Derneği

UAGEM Ulusal Akışkan Gücü Eğitim Merkezi, AKDER Akışkan Gücü derneği tarafından 2010 yılında Hidrolik pnömatik sektörüne eğitim alanında hizmet sunmak amacıyla başlattığı bir organizasyondur.


UAGEM Hidrolik Eğitimleri ile UAGEM

July 2022
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Thu Jun 23 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jun 24 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Mon Jun 27 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jun 28 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Wed Jun 29 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Thu Jun 30 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Fri Jul 01 @09:30 - 05:00PM
Müşteri Eğitim
Tue Jul 19 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1
Wed Jul 20 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1
Thu Jul 21 @09:30 - 05:00PM
HİDROLİK SEVİYE-1